Modne uchwyty meblowe do nowoczesnego i funkcjonalnego domu

gałki meblowe

Gałki do mebli potrafią bez wątpienia zmienić charakter, nawet najstarszych i najbardziej zwyczajnych szafek. Możemy więc za ich pomocą zmienić małym kosztem, wygląd naszych starych mebli bez konieczności ich wyrzucania. Tym bardziej że obecnie możemy gałki do szafek dobrać z niezliczonej ilości wzorów i kolorów, co pozwoli na wybranie tych idealnie pasujących do mebli i naszego osobistego gustu.

Uchwyty meblowe nowoczesne

Uchwyty meblowe (https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/uchwyty-meblowe.html) modne obecnie to przede wszystkim wzory proste i w przypadku chęci dodania do szafek niecodziennego charakteru, okrągłe formy, które charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością. Gałki, które kiedyś spotykane były bardzo często w domach angielskich teraz są szczególnie pożądane. Możemy wybrać te w kolorach klasycznych takich jak biel i czerń lub zawsze sprawdzające się drewniane. Dla osób kochających nowoczesne rozwiązania i styl Glamour bardzo dobrze sprawdzą się gałki do mebli w kolorze przezroczystym lub wysadzane kryształkami, co pozwala na efekt odbijania światła wyglądający niecodziennie.

Jak dobierać gałki do szafek, aby te wyglądały świetnie

Najlepiej sugerować się wyglądem szafek oraz dobierać uchwyty pod kolor mebli. Jednak mamy zdecydowanie większe pole do popisu w przypadku szafek w kolorze białym i czarnym. Tutaj pasują niemalże wszystkie gałki niezależnie od modelu i koloru. Możemy więc dowolnie je zmieniać, a wszystko będzie zawsze wyglądać bardzo spójnie. Oferty sklepów bowiem, pozwalają na nieskończenie wiele rozwiązań, jeśli chodzi o gałki meblowe.