Oryginalne zawiasy samodomykające do wszystkich mebli

szuflady i szafki kuchenne

Oryginalny zawias GTV zapewnia najwyższy poziom funkcjonalności i wygody, dlatego też warto na poważnie zastanowić się nad jego zakupem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują trwałych i solidnych zawiasów meblowych, które nawet po wielu latach użytkowania prezentować będą się bardzo okazale i co najważniejsze w dalszym ciągu spełniać będą swoje podstawowe zadania.

Funkcjonalne zawiasy dla wymagających

Nowoczesne zawiasy samodomykające wyposażone są w tzw. cichy domyk, czyli nic innego jak w zaawansowany system soft close. Jest to specjalny mechanizm, który po dość mocnym dopchnięciu szuflady pozwoli uniknąć trzaskania. System zaczyna działać dopiero w ostatniej fazie zamykania, czyli 2-3 cm przed bezpośrednim kontaktem szuflady z frontem danego mebla. Zawiasy meblowe samodomykające idealnie sprawdzą się nie tylko w szufladach, ale również w drzwiczkach.

Dlaczego warto?

Wszelkie drgania przenoszą się bezpośrednio na okucia, dlatego też może dojść do uszkodzenia zawiasów lub prowadnicy. Przy częstym trzaskaniu stopniowej awarii ulega także system mocowania. Luzujące się śrubki są częstym problemem wielu osób, dlatego też tym bardziej warto postawić na sprawdzone i niezawodne zawiasy samodomykające. Cichy domyk z praktycznego punkt uwidzenia działa jak amortyzator, dzięki któremu można znacząco wydłużyć żywotność mebli. Oryginalny zawias GTV można zamontować do większości mebli, które dostępne są na rynku. Jest to jedna z tych inwestycji, która na pewno bardzo szybko się zwróci.