Sprawdź, czy basen prostokątny wpisze się w Twój ogród.

basen stelażowy prostokątny

Nie istnieje nic lepszego niż ukrycie się przed upalnym dniem w basenie wypełnionym orzeźwiającą wodą. Aby jednak cieszyć się przyjemną kąpielą, trzeba dokonać rozsądnego wyboru i zaopatrzyć się w odpowiedni zbiornik wodny. Jaki basen posłuży dłużej niż jeden wakacyjny sezon wspaniałej zabawy?

Trwały basen stelażowy prostokątny na długie lata

basen stelażowy prostokątny

Basen stelażowy prostokątny to odpowiedni wybór dla niemal każdego ogródka czy tarasu. Stelażowe uzbrojenie daje gwarancję stabilności i trwałości konstrukcji. Dno poradzi sobie nie tylko z trawiastym, ale i twardym betonowym podłożem. Jakościowy materiał jest wysoce odporny na wszelkie warunki pogodowe, nie ulega łatwemu dziurawieniu. Prostokątny kształt daje możliwość ergonomicznego zagospodarowania przestrzeni, dzięki czemu ogród nie wymaga rewolucji. Basen stelażowy jest łatwy zarówno w rozłożeniu, jak i złożeniu. Załączona instrukcja krok po kroku prowadzi przez proces stawiania basenu. Czynność powakacyjnego czyszczenia również przebiega sprawnie. Dodatkowo pozwala na oszczędność środków czystości, dzięki łatwemu usuwaniu zalegającego brudu.

Basen stelażowy prostokątny – przyjemność dla dzieci i dorosłych

Dzięki stabilnej konstrukcji stelażowej, nie tylko dzieci mogą bezpiecznie korzystać z prostokątnego basenu. Wielkość i uniwersalny kształt to zachęta do wspaniałej zabawy również dla dorosłych. Basen daje odpowiednią przestrzeń do nauki pływania najmłodszych użytkowników, wyśmienitych zabaw, a także relaksu. Wszelkie dmuchane materace, zjeżdżalnie i plażowe piłki nie stanowią zagrożenia dla stabilności ogródkowego kąpieliska.