Uniwersalny i wytrzymały dywan sznurkowy

Dywany z przędzy polipropylenowej zdobywają coraz większą popularność za względu na estetykę i wytrzymałość. Jeżeli szukasz dywanu, który ma służyć w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, dywan sznurkowy będzie idealnym rozwiązaniem. Prawidłowo konserwowany może służyć długie lata i być przez cały ten czas przyjemną wizualnie atrakcją.

Gdzie się sprawdzi?

Dywan tkany na płasko sprawdzi się rewelacyjnie w pokoju dziecięcym. Bogaty wybór wzorów zapewni dziecku ogromną atrakcję, zwłaszcza że producenci toczą zacięty pojedynek w wymyślaniu coraz to nowych grafik. Geometria sprawdzi się w pokoju zawziętego matematyka, a piękne wzory florystyczne zadowolą niejedną księżniczkę.

Tkanina sznurkowa daje spore możliwości jeśli chodzi o wzory, dlatego też możesz znaleźć niesamowite wzory trójwymiarowe, florystyczne, a nawet z napisami i sentencjami.

Przedpokój jest miejscem, w którym ciągle coś się dzieje. Dywany sznurkowe o szerokim wyborze rozmiarów, sprawdzają się tu rewelacyjnie. Mały dywanik z powodzeniem ochroni podłogę w miejscach intensywnego użytkowania, a większy doda pomieszczeniu przytulności.

Prostota użytkowania

W codziennej pielęgnacji dywanów sznurkowych wystarczy zwykły odkurzacz. W przypadku mocniejszych zabrudzeń, plam, zanieczyszczeń, możesz użyć wody z mydłem lub z innym detergentem. Zaletą dywanów tkanych na płasko jest łatwość utrzymania ich w nienagannej czystości bez specjalnego traktowania.

Walory i cechy przędzy polipropylenowej:

  • niezliczona ilość wzorów i kolorów,
  • twardość i wytrzymałość,
  • odporność na warunki atmosferyczne,
  • antyelektrostatyczność,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • elegancja i styl

Dywan sznurkowy dzięki swoim właściwościom sprawdzi się również na tarasie lub w kuchni. Jeżeli potrzebujesz ocieplić wnętrze, ale nie masz czasu na ciągłe czyszczenie, lub nie chcesz bać się o szybkie zniszczenie tkaniny albo też podłogi, dywan sznurkowy będzie dobrym wyborem.

Mały dywanik w przedpokoju albo duży, gustowny w salonie; wybór jest naprawdę bogaty zarówno w rozmiary jak i kolory. Nawet tam gdzie nie potrzebujesz wyjątkowo wytrzymałych rozwiązań, dywan sznurkowy może idealnie zgrać się z aranżacją wnętrza i podkreślić zalety pomieszczenia.